Strona Główna MODELARNIA OSOWA
Strona Modelarzy z Gdańska Osowy i ich Przyjaciół

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
powitanko
Autor Wiadomość
Pawlik 
Czołgiści

Wysłany: 2011-10-22, 17:03   powitanko

No to jestem, nowy na forum ,wiekiem niestety starszy. Buduję od bagatela ponad 38 lat na pewno. Ale ten czas leci :-) . Za lat mojej młodości to dostępne były "Małe Modelarze" i w sklepach CSH czyli centralnej składnicy harcerskiej jakieś produkty samolotopodobne( w porównaniu z tym co teraz jest) produkcji ZSRR , a może jeszcze wtedy CCCP to państwo się nazywało.albo produktami DDR lub wytwórni z Krosna szybowce. kto wie co to PIŁOT-2 ,RUM-6 (chyba) albo SIGNAL FM7 ? No ja jak udało mi się kupić SIGNAL FM7 to myślałem że nic lepszego mnie w życiu nie spotka, trzeba było dostać pozwolenie na zakup od państwowej inspekcji radiowej , iść z tym do sklepu :-) No tak trochę przynudzam historią. :-) Zatem dość tego. Tak po prawdzie to zawsze byłem pancerniakiem,teraz trochę zniosło mnie na okręty,ale i pancerki nie zaniedbuję. Pozdrawiam wszystkich,błędy poprawiłem chyba wszystkie, "generał "chyba mi nie dowali na początku :-)

PITERPANZER 
Czołgiści

Wysłany: 2011-10-24, 22:59   

Witamy oficjalnie kolejnego pomorskiego modelarza , tym goręcej ,że nie zapomniał się ze wszystkimi przywitać ! Dobre maniery są w cenie ,a przykład dla młodzieży plynie z góry.
Teraz jak opanujesz figle ze wstawianiem zdjęć to już tylkoczekamy na relacje i galerie .

Odpowiedz do tematu