Strona Główna MODELARNIA OSOWA
Strona Modelarzy z Gdańska Osowy i ich Przyjaciół

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
III Memoriał Tadeusza Rackiego
Autor Wiadomość
PITERPANZER 
Czołgiści


Dołączył: 10 Mar 2008
Wysłany: 2008-11-18, 22:53   III Memoriał Tadeusza Rackiego

Już trzeci raz wystratowaliśmy w memoriale organizowanym przez Klub Osiedlowy Delfin w Gdańsku Morenie . Można tylko pozazdrościć Andrzejowi Łopatniukowi energii , pasji , ale co ważniejsze wsparcia ze strony Rady Osiedla i Rady Miasta .
Po raz kolejny zorganizował piękną modelarską imprezę , która zgromadziła modelarzy z Polski Północneji i około 500-set modeli w różnych klasach . Konkurencja w tym roku była naprawdę ostra , modele piękne warte podziwiania i czerpania wzorców .
Pojechaliśmy w niepełnym , 9-cio osobowym składzie , wielka szkoda :-( , ale mimo to możemy znowu pokazać kilka zdobytych dyplomów i medali . Młodzież stratująca po raz pierwszy poczuła atmosferę rywalizacji , niektórzy przegrywając o włos miejsce na "pudle" nie kryli złości i rozczarowania . Mamy jednak nadzieję , że wszystkie zebrane doświadczenia zaowocują w przyszłości wysokimi pozycjami na zawodach.
A teraz już dokumentacja archiwizująca nasz start.
Część ekipy , która dotrwała do końca zawodów.


Zdobyte dyplomy i miejsca w klasach.

Pierwsze miejsce - Piterpanzer

Dwa drugie miejsca - Piterpanzer i Panzers


Trzy trzecie miejsca 2X Spidi i Scooby Doo

Galeria zdjęciowa z zawodów wkrótce . Zapraszamy !
 
 
KrzysztofW 
Batalionowy maruder
Przyjaciel Modelarni


Dołączył: 26 Sie 2008
Skąd: Tczew / Gdańsk
Wysłany: 2008-11-22, 20:17   

Serdeczna gratulacje dla zwycięzców :-)

Parę luźnych zdjęć z mojej strony









Pozdrawiam
Krzysztof
Ostatnio zmieniony przez PITERPANZER 2008-11-22, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
PITERPANZER 
Czołgiści


Dołączył: 10 Mar 2008
Wysłany: 2009-01-09, 21:31   

Dzisiaj otrzymałem oficjalny , choć spóźniony komunikat od Organizatora.
Jak uczestniczący w konkursie pamiętają ze względu na bardzo dużą liczbę uczestników zabrakło dyplomów , ale okazało się ,że częśc naszych członkow zdobyła "miejsca na pudle" i nie była tego świadoma . Cichym zwycięzcom gratuluję ,bo dla kilku z was będzie to miła niespodzianką na Nowy Rok ;-)
A teraz już wyniki i słowo od Andrzeja !


Witam serdecznie, przede wszystkim gorąco wszystkich przepraszam za opóźnienie z ogłoszeniem oficjalnych wyników konkursu – niestety praca zawodowa pozostawia bardzo mało czasu na pracę przy komputerze i w sieci. W końcu wreszcie moge się wywiązać ze swojego obowiązku.
W najbliższych dniach zacznę umieszczać zdjęcia z konkursu – będzie ich sporo...
Andrzej


=======================================================================

Gdańsk, grudzień 2008

KOMUNIKAT KOŃCOWY

W dniach 15 - 16.11.2008 w Spółdzielczym Domu Kultury Gdańsk Morena odbył się III OTWARTY OGÓLNOPOLSKI KONKURS MODELI KARTONOWYCH I PLASTYKOWYCH O MEMORIAŁ TADEUSZA RACKIEGO. W konkursie wzięło udział 560 modeli stu trzydziestu modelarzy z różnych stron Polski.
W związku z niedostateczną liczbą modeli w niektórych kategoriach część klas przewidzianych regulaminem nie została rozegrana, niektóre grupy wiekowe trzeba było połączyć, zaś w pewnych przypadkach uzasadnione okazało się wprowadzenie nowych, wcześniej nieplanowanych podziałów. W sumie rozegrano konkurs w 51 klasach i kategoriach
Zgodnie z przyjętą zasadą komisja wybierała i oceniała kolejność trzech najlepszych modeli trzech różnych modelarzy w każdej klasie.
Prezentowane modele przedstawiały bardzo zróżnicowany poziom umiejętności wykonawców; obok pierwszych prób najmłodszych adeptów kunsztu modelarskiego zwiedzający mogli podziwiać modele mistrzowskie, zdobywające już złote medale na mistrzostwach świata. Powodowało to konieczność bardzo wnikliwej pracy jurorów.

Komisja sędziowska w składzie:

1.Sędzia główny:
- Maciejewski Stefan kl. M
2. Sędziowie oceny:
- Bąkała Jan kl. III
- Brucki Mirosław kl. II
- Gałkowski Paweł kl.II
- Gąsiorowski Piotr kl.II
- Głowacki Mariusz - aplikant
- Łopatniuk Andrzej kl.II – sekretarz Komisji
- Matuszczak Marek kl.II
- Parczyński Marek kl.III
- Skwiot Mirosław kl.II
- Spiliszewski Adam kl.III
- Truszkowski Andrzej kl.II
- Wicherek Mirosław - aplikant
- Zbrzeżny Mirosław kl. II

dokonała oceny i ustaliła kolejność w klasach:


Samoloty(S)
-S1a-Karton-młodzik
I - Żochowski Krzysztof, „Rubin” Toruń – Fokker
II – Grabowski Radosław, „Modellot” Toruń - Albatros
III – Kamiński Łukasz, „Modellot” Toruń - I-153

-S1a-Karton-junior
I -Kucharski Kamil, „Modellot” Toruń – Me 109
II – Wiśniewski Maciej, „Rubin” Toruń – I-22
II – Wizoe Piotr, „Modellot” Toruń – Sopwith Pup

-S1a-Karton-senior
I - Bąkała Jan, „Delfin” Gdańsk – Boulton Paul „Defiant”
II – Grabowski Włodzimierz, Oleśnicki Klub Modelarski - An-2
III – Harłoziński Paweł, „Rubin” Toruń – Ju-87

-S2a-Karton-młodzik/junior
I - Wiśniewski Maciej, „Rubin” Toruń – PZL 37 „Łoś”
II – Kowalski Sławomir, „Rubin” Toruń – Mistel
III – Daniszewski Wiktor, Gdańsk - Bristol Butterfly

-S2a-Karton-senior
I – Harłoziński Paweł, „Rubin” Toruń – „Betty”
II – Markiewicz Michał, „Rubin” Toruń – Pe-2
III - Balcerowicz Adam, „Rubin” Toruń – P-61 „Black Widow”

-SOa-Karton-młodzik
I – Kobus Stanisław, „Rubin” Toruń – MIG-17
II - Adamczyk Jakub, Klub Modelarski przy MOK Człuchów – statek kosmiczny „EXO”
III - Reding Hubert, Klub Modelarski przy MOK Człuchów – statek kosmiczny „DANGER”

-SOa-Karton-junior
I - Balcerowicz Paweł, „Rubin” Toruń – F-117
II - Rogowski Robert, „Rubin” Toruń – Arado 234
III – Sadowy Piotr, „Modellot” Toruń – Intruder

-SOa-Karton- senior
I – Ensminger Bogusław, „Iskierka” Bydgoszcz - Su-22
II - Michał Markiewicz, „Rubin” Toruń – „Komet”
III - Grabowski Włodzimierz, Oleśnicki Klub Modelarski – Su-27 „Flanker”

-S1a-Plastyk-junior/senior
I – Bąkała Jan, „Delfin” Gdańsk – Spifire Mk IX E
II – Garnys Krzysztof, Pruszcz Gdański - Sopwith Camel
III – Flisikowski Jerzy, Gdynia – P-51 B „Mustang”

-S1b-Plastyk-młodzik
I – Grabowski Radosław, „Modellot” Toruń – PZL „Wilga”
II – Jaroszewski Damian, „Modellot” Toruń – „Skyhawk”
III – Kołodziejski Dawid, „Modellot” Toruń – „Corsair”

-S1b-Plastyk-junior
I – Sadowy Piotr, „Modellot” Toruń – „Skyraider”
II – Głowa Artur, Klub Modelarski przy MOK Człuchów – P-47 „Thunderbolt”
III – Kibiłka Karol, „Modellot” Toruń – Ła-5

-S1b-Plastyk-senior
I – Flisikowski Jerzy, Gdynia – Po-2
II – Baprawski Radosław, Kwidzyn – Bf 109 G-6
III – Rynkiewicz Michał, Gdańsk – F6F-5 „Hellcat”

-S2a/b-Plastyk-m/j/s
I – Flisikowski Jerzy, Gdynia – Dornier Do 335 Pfeil
II – Kowalski Szymon, „Albatros” Gdańsk - B-29
III – Kurzawa Maciej, „Modellot” Toruń – Me-110

-SOa-Plastyk-młodzik
I - Jaroszewski Damian, „Modellot” Toruń – F-4 „Fantom”
II – Urbański Łukasz, „Modellot” Toruń – SU-7
III – Karolewski Bartosz, „Modellot” Toruń – Mirage III


-SOa-Plastyk-junior/senior
I – Flisikowski Jerzy, Gdynia – Me 262
II – Garnys Krzysztof, Pruszcz Gdański – Su-22
III - Głowa Artur, Klub Modelarski przy MOK Człuchów – F-18

-SOb-Plastyk-m/s
I - Flisikowski Jerzy, Gdynia – F86 „Sabre”
II – Dormowicz Rafał, „Modellot” Toruń – F-5
III - Jaroszewski Damian, „Modellot” Toruń – Mirage III

-SHa-Plastyk
I – Jagielski Michał, „Modellot” Toruń – Bell
II – Jabłoński Patryk, „Albatros” Gdańsk - „Little Bird”
III – Dudek Filip, „Modellot” Toruń – Bell

-SHb-Plastyk
I – Woźniak Aleksander, „Modellot” Toruń – Mi-2
II – Kurzawa Maciej, „Modellot” Toruń – Ka-50
III – Różniakowski Adam, „Modellot” Toruń – UH-1


Okręty (O) – bez podziału OM/OP, klasa OŻ- nie rozegrana
-O – Karton-młodzik
I – Węgorzewski Arkadiusz, „Modellot” Toruń – BŁYSKAWICA
II – Goździk Cezary, „Delfin” Gdańsk – prom FOLDØY
III – Jurkiewicz Radosław, „Delfin” Gdańsk – RYBITWA

-O– Karton-junior
I – Piotr Sokołowski, „Delfin” Gdańsk – GROM
II – Rogowski Robert, „Rubin” Toruń – OHIO
III – Wizoe Piotr, „Modellot” Toruń – WESTERN RIVER

-O– Karton-senior
I – Grabowski Włodzimierz, Oleśnicki Klub Modelarski – REGULUS
II – Szaforz Michał, Inowrocław - HMS ONSLOW
III – Styczyński Paweł, Gdynia - RADOMKA

-O – Plastyk-młodzik
I – Chmielewski Olaf, Klub Modelarski przy MOK Człuchów – CV-60 SARATOGA
II – Łochowski Mateusz, „Albatros” Gdańsk - ARKTIKA
III – Adamczyk Jakub, Klub Modelarski przy MOK Człuchów – lotniskowiec US

-O - Plastyk/Open-senior
I – Śliwiński Witold, „Delfin” Gdańsk – HMS CURLEW
II – Olkowski Jacek, Gdynia – F-386 „HEDINGHAM CASTLE”
III – Gebler Krzysztof, Gdynia - U-552


Pojazdy kołowe (PK):
-PKa-Karton-młodzik/junior
I – Rogowski Robert, „Rubin” Toruń - SKOT
II – Wilgowski Mateusz, „Rubin” Toruń - „La Zebre”
III – Urbański Bartosz, „Modellot” Toruń – SKOT

-PKa-Karton-senior
I – Sadowski Witold, Elbląg – Jelcz GCBA 13/48
II – Spiliszewski Adam, Inowrocław – ładowarka HSW Ł-34
III –Sroczyński Grzegorz, „Iskierka” Bydgoszcz – Star 28 z przyczepą

-PKa/b-Plastyk-młodzik
I – Dudek Filip, „Modellot” Toruń – Piranha
II – Kobus Stanisław, „Rubin” Toruń - M-19
III – Kubiak Jakub, Modelarnia Osowa – Kübelwagen type 82

-PKa-Plastyk-junior
I – Goliński Artur, „Modellot” Toruń – „DRAGON WAGON”
II – Dudek Kamil, „Modellot” Toruń – DUKW
III – Orłowski Jakub, Modelarnia Osowa – SdKfz 222 „Siegfried”

-PKa-Plastyk-senior
I – Balicki Krzysztof, Gdynia – U.S. Cargo truck & Bofors 40 mm.
II - Kubiak Piotr, Modelarnia Osowa – Jeep Willys I BPanc., Gdańsk 03.1945
III – Sokołowski Michał, Lębork - M-20

-PKb-Plastyk-senior
I – Mathea Mateusz, Gdynia – Dodge WC-52
II – Gebler Krzysztof, Gdynia – Opel Blitz AA
III – Zięcina Grzegorz, Gdynia – Austin ambulans

Pojazdy gąsienicowe(PG)
-PGa-Karton-młodzik
I – Olszewski Rafał, „Rubin” Toruń – M113 Vulcan
II – Żochowski Krzysztof, „Rubin” Toruń – Cromwell
III – Grabowski Radosław, „Modellot” Toruń – Scorpion

-PGa-Karton-junior
I – Laskowski Mateusz, „Rubin” Toruń – rosyjski transporter PTS
II – Wilgowski Mateusz, „Rubin” Toruń – „Chi-He”
III –Paweł Balcerowicz, „Rubin” Toruń – SdKfz „Greif”

-PGa-Karton-senior
I – Kubiak Piotr, Modelarnia Osowa – Panther G, Paryż 1944
II – Grabowski Włodzimierz, Oleśnicki Klub Modelarski – SdKfz 7 Semitruck
III – Wróblewski Marcin, Inowrocław – T-28

-PGa-Plastyk-młodzik
I – Kowalski Szymon, „Albatros” Gdańsk – M3A1 Stuart
II – Karbowiak Jakub, Modelarnia Osowa – T34/76
III – Kubiak Marcin, Modelarnia Osowa – T34/76


-PGa-Plastyk-junior
I – Dudek Kamil, „Modellot” Toruń – SAM-6
II – Kontraktewicz Piotr, Modelarnia Osowa – PzKpfw Königstiger, wieża Porsche
III – Orłowski Jakub, Modelarnia Osowa – Stug IV, Francja 1944


-PGa-Plastyk-senior
I – Kaczmarczyk Arkadiusz, Gdynia – PzKpfw VI „Tiger I”
II – Kubiak Piotr, Modelarnia Osowa – PzKpfw VI „Tiger I”, Normandia 1944
III – Gebler Krzysztof, Gdynia - MTLB

-PGb-Plastyk-młodzik/junior
I – Głowa Artur, Klub Modelarski przy MOK Człuchów – czołg Mk-1
II – Kaczmarczyk Jacek, Gdynia – Merkava Mk-2
III – Lisewski Dawid, „Modellot” Toruń – T-34

-PGb-Plastyk-senior
I – Odwald Paweł, Gdynia – PzKpfw VI „Tiger”
II – Tomaszewicz Wojciech, „Posejdon” Gdańsk – Churchill AWRE
III – Mathea Mateusz, Gdynia - Su-122

Pojazdy szynowe(PS)
-PS-Karton-młodzik
I – Zielaskiewicz Mateusz, „Rubin” Toruń – Sm 03
II –Kołodziejski Dawid, „Modellot” Toruń – wąskotorówka
III – Adamczyk Jakub, Klub Modelarski przy MOK Człuchów – lokomotywa + dwa wagony

-PS-Karton-junior/senior
I – Głowacki Mariusz, Gdynia – Ty 2-970
II – Rogowski Robert, „Rubin” Toruń – Bn 2T
III – Korolewski Bartosz, „Modellot” Toruń – p. p. „Śmiały”

Artyleria(A)
-Aa-Karton-junior/senior
I – Grabowski Włodzimierz, Oleśnicki Klub Modelarski – Flak 36/37
II – Laskowski Mateusz, „Rubin” Toruń – armata plot.
III – Markiewicz Michał, „Rubin” Toruń – PAK 40

-A-Plastyk-młodzik
I – Grabowski Radosław, „Modellot” Toruń – Flak
II – Dudek Filip, „Modellot” Toruń – „Long Tom”
III – Różniakowski Adam, „Modellot” Toruń – „Leopold”

-A-Plastyk-junior/senior
I – Zbrzeżny Mirosław,”Posejdon” Gdańsk – Flak 88 wz.37
II – Balcerowicz Paweł, „Rubin” Toruń – Flak
III – Dawid Jastrzębski, Modelarnia Osowa – Flak 38

Dioramy (D)
-D-młodzik/junior
I – Wiśniewski Maciej, „Rubin” Toruń – „Załadunek”
II – Kurzawa Maciej, „Modellot” Toruń – „Na Berlin”
III – Dudek Kamil, „Modellot” Toruń – Sherman

-D-senior
I – Kaczmarczyk Arkadiusz, Gdynia – „Berlin 1945”
II - Manikowska Katarzyna, Gdańsk – „Niemiecka staruszka, rok 1945”
III – Gąsiorowski Piotr, „Rubin” Toruń – „Europa”

Budowle (B)
-B-Karton-młodzik
I – Zagacki Paweł, „Rubin” Toruń – zamek Hluboka
II – Minorczyk Bartosz, „Rubin” Toruń – Chęciny
III – Grabowski Radosław, „Modellot” Toruń – kościółek

-B-Karton-junior/senior
I – Wiśniewski Maciej, „Rubin” Toruń – Gryfino
II – Kurzawa Maciej, „Modellot” Toruń – Szczecin Dąbie
III – GąsiorowskiPiotr, „Rubin” Toruń – zamek Himeya.

Figurki (F)
-F-Karton-młodzik
I – Smulska Joanna, „Delfin” Gdańsk – kot amerykański krótkowłosy
II – Kamiński Łukasz, „Modellot” Toruń – Krzyżak
III – Chmielewski Olaf, Klub Modelarski przy MOK Człuchów – Mech Warrior „MAK-KAT”

-F-Karton-junior
I – Balcerowicz Paweł, „Rubin” Toruń – husarz
II – Goliński Artur, „Modellot” Toruń – Krzyżak
III - Głowa Artur, Klub Modelarski przy MOK Człuchów – Krzyżak

-F-Karton-senior
I – Gąsiorowski Piotr, „Rubin” Toruń – husarz
II – Siemiński Paweł, „Modellot” Toruń – Krzyżak
III – Olejnik Ewelina, Klub Modelarski przy MOK Człuchów – „Pszczółki”

uwaga: figurki plastykowe podzielono na podklasy „figurki z II wojny/figurki inne”:
-F-Plastyk-junior/senior- II wojna św.
I – Gebler Krzysztof, Gdynia – niemiecki grenadier
II – Kaczmarczyk Arkadiusz, Gdynia – powstaniec warszawski
III – Siemiński Paweł, „Modellot” Toruń – „oficer”

-F-Plastyk-junior/senior-inne
I – Manikowska Katarzyna, Gdańsk – kapitan 3. pułku huzarów
II – Łajewski Artur, Gdynia – „Lotto della Gherardesca”
III – Glaubitt Bartłomiej, Gdańsk - „Bojowy troll”


Wymienieni zawodnicy, zdobyacy pierwszych trzech miejsc w swoich klasach, otrzymali dyplomy i symboliczne nagrody rzeczowe, ponadto zdobywcy pierwszszego miejsca w klasie - medale w kolorze złotym.
Wszyscy pozostali uczestnicy imprezy otrzymali dyplomy pamiątkowe.

Główne trofeum za najlepszy model Konkursu, pamiątkowy puchar „MEMORIAŁ TADEUSZA RACKIEGO”, zdobył reprezentujący Oleśnicki Klub Modelarski Jerzy Grabowski z Lidzbarka Warmińskiego za wspaniały kartonowy model DARU MŁODZIEŻY.

Nagrody specjalne, puchary ufundowane przez Zarząd Wojewódzki LOK w Gdańsku, otrzymali:
- za najlepszy model pojazdu w barwach polskich - Michał Sokołowski z Lęborka za model wozu opancerzonego BRDM z polskiego kontyngentu w siłach IFOR;
- za najlepszy model samolotu w barwach polskich - Krzysztof Garnys z Pruszcza Gdańskiego za model Su-22;
- za najlepszy model okrętu w barwach polskich - Bogusław Ensminger z Bydgoszczy – za model trałowca ORP „Jaskółka”.

Za najciekawsze prace, zaprezentowane na ekspozycji pozakonkursowej, wyróżniono trzech modelarzy dyplomami:
- Kazimierz Dopke z Gdyni za kolekcję modeli statków w butelkach i dioram morskich;
- Lech Horzela z klubu „Albatros” Gdańsk za kolekcję drewnianych żaglowców i modeli statków w butelkach;
- Stanisław Steinka z klubu „Delfin” Gdańsk za pływający model statku ratowniczego „Halny”.

Pamiątkowy puchar i dyplom „Dla najmłodszego zawodnika Konkursu o Memoriał Tadeusza Rackiego 2008” otrzymał Wiktor Daniszewski z Gdańska.

W imieniu Zawodników i Klubu Modelarskiego „Delfin” chciałbym wyrazić podziękowanie osobom i instytucjom, których wsparcie finansowe i rzeczowe umożliwiło zorganizowanie całej imprezy:

1. Zarządowi LWSM Morena i kierownictwu Domu Kultury za bieżące finansowanie klubu i dodatkową dotację na potrzeby konkursu i wystawy;
2. Panu Bogdanowi Oleszkowi, Przewodniczącemu Rady Miasta Gdańska, za zaszczycenie naszego Konkursu objęciem swoim honorowym patronatem oraz przekazanie w imieniu Rady Miasta okolicznościowych publikacji i innych pamiątkowych drobiazgów dla zawodników;
3. Panu dr inż. Jerzemu Litwinowi, dyrektorowi Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku, za przekazanie dla zawodników pięknych wydawnictw i innych pamiątek prezentujących zbiory Muzeum;
4. Panu Pawłowi Łuczakowi, dyrektorowi Zarządu Okręgowego Ligi Obrony Kraju w Gdańsku za ufundowanie pucharów dla wykonawców najlepszych modeli reprezentujących polskie barwy w trzech rodzajach broni;
5. Panu Sławomirowi Czołczyńskiemu i Wydawnictwu JSC za sprzedaż ze znaczną bonifikatą licznych modeli przeznaczonych na nagrody (co zresztą czyni dla Klubu „Delfin” regularnie);
6. Panu Leszkowi Szczypińskiemu ze sklepu modelarskiego „ISKRA” w Gdańsku Wrzeszczu za nieodpłatne przekazanie na nagrody wielu zestawów modeli plastykowych ze swojej oferty handlowej;
7. Panu Grzegorzowi Pomorskiemu (Wydawnictwo GPM) za nieodpłatne przekazanie na nagrody dla zawodników licznych modeli ze swojej oferty wydawniczej;
8. Panu Piotrowi Gierszewskiemu, przewodniczącemu Komisji Oświaty w Radzie Miasta Gdańska za osobiste zaangażowanie i współpracę w organizacji Konkursu, w tym wydrukowanie dyplomów dla zawodników .
9. Modelarzom, którzy z własnych zbiorów przekazali wiele modeli na nagrody dla uczestników konkursu, szczególnie:
-Mariuszowi Głowackiemu z Lęborka;
-Grzegorzowi Lipskiemu z Gdyni;
-Adamowi Spiliszewskiemu z Inowrocławia
Andrzej Łopatniuk


======================================================================

Liczba startujących modeli i ich bardzo wysoki poziom wykonania przerosły wszelkie oczekiwania organizatorów, za co wszystkim uczestnikom gorąco dziękuję w imieniu wszystkich zaangażowanych w organizację imprezy.
Ze swojej strony chciałbym jednocześnie wyrazić szczególną wdzięczność uczestnikom za cierpliwość i wyrozumiałość dla naszych niedociągnięć organizacyjnych i zapewnić zarazem, że wnioski z nich zostaną wzięte pod uwagę przy przygotowywaniu następnych konkursów.
Liczę, że także ci modelarze, dla których zabrakło miejsca na podium zwycięzców, nie wrócili do domów rozczarowani - nie ujmując wartości ich prac oznacza to tylko, że inne były jeszcze trochę lepsze; a nagrodzone mogą być tylko trzy w klasie! Myślę, że niezależnie od nagród, dyplomów i medali najważniejsza powinna być możliwość spotkania się z innymi ludźmi podzielającymi naszą pasję, wzajemnego podzielenia się swoimi doświadczeniami i obejrzenia ich efektów,. Następnym razem to właśnie Wy możecie mieć więcej szczęścia, więc się nie zniechęcajcie, bo Wasze modele też są wspaniałe!

Korzystając z okazji pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych na imprezy planowane przez klub „DELFIN” w 2009 roku: ok. połowy maja przewidujemy wzorem ubiegłego roku konkurs tematyczny poświęcony budowlom, dioramom i figurkom; natomiast jesienią należy się spodziewać czwartej edycji „Konkursu o Memoriał Tadeusza Rackiego”- szczegółowe informacje zostaną umieszczone z wyprzedzeniem na forach modelarskich. Będziemy czekali na nowe, jeszcze lepsze prace – czyniąc starania o sponsorów, by zapewnić nagrody dla uhonorowania Waszej pracy!!!

Do zobaczenia, pozdrawiam
Andrzej
 
 
Kuba 
Czołgiści

Wiek: 24
Dołączył: 12 Mar 2008
Skąd: Gdańsk-Osowa
Wysłany: 2009-01-09, 21:38   

Gratuluję wszystkim uczestnikom , którzy brali udział w konkursie . Szczególne gratulacje dla U-BOOT ' a i Marcina oraz dla Dawida , którzy nie otrzymali swoich dyplomów.
Ostatnio zmieniony przez Kuba 2009-01-09, 21:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PITERPANZER 
Czołgiści


Dołączył: 10 Mar 2008
Wysłany: 2009-01-09, 21:44   

Reasumując , nasz start należy po powyższym komunikacie uznać za bardzo udany .
Dla wielu z Was były to pierwsze zawody , do tego odbyły się przy dużej liczbie startujących i co ważniejsze w mocno obsadzonych konkurencjach .
Brawo Młodzieży !!!!!!!!!!!!! Brawo Osowscy Modelarze !!!!!!!!!!
I raz jeszcze sumujemy trofea:

III – Kubiak Jakub, Modelarnia Osowa – Kübelwagen type 82
III – Orłowski Jakub, Modelarnia Osowa – SdKfz 222 „Siegfried”
II - Kubiak Piotr, Modelarnia Osowa – Jeep Willys I BPanc., Gdańsk 03.1945
I – Kubiak Piotr, Modelarnia Osowa – Panther G, Paryż 1944
II – Karbowiak Jakub, Modelarnia Osowa – T34/76
III – Kubiak Marcin, Modelarnia Osowa – T34/76
II – Kontraktewicz Piotr, Modelarnia Osowa – PzKpfw Königstiger, wieża Porsche
III – Orłowski Jakub, Modelarnia Osowa – Stug IV, Francja 1944
II – Kubiak Piotr, Modelarnia Osowa – PzKpfw VI „Tiger I”, Normandia 1944
III – Dawid Jastrzębski, Modelarnia Osowa – Flak 38

W sumie stanęliśmy :
na miejscu pierwszym 1x
na miejscu drugim 4x
na miejscu trzecim 5x

Dziękuję wam bardzo za waszą pracę i przygotowanie modeli , to prawdziwa przyjemność jeździć z taką drużyna !
 
 
SPIDIvonMARDER 
Czołgiści
Afrikakorpsjäger


Wiek: 30
Dołączył: 10 Mar 2008
Skąd: Gdańsk-Osowa
Wysłany: 2009-01-09, 21:55   

Nie zapomnij o Dastim, on tez musiał trochę poczekać.
GRATULACJE!

PS: HAHA! Wiedziałem, że to był Siegfried :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne fixing Program do sklepu
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11